Kategoritë tona

foie
Ne e duam natyrën

Cilësia e Franky

si
klub-70x70 (1)

Kërpi i ligjshëm industrial

Ne garantojmë që lulet tona CBD të kërpit industrial përmbajnë më pak se 0,2% THC dhe në këtë mënyrë sigurojmë përputhjen me ligjet gjermane në fuqi.

medalje-2-70x70 (1)

Cilësia më e mirë

Puna kultivuese e qëndrueshme karakterizon produktet tona që në minutën e parë. Kështu mund të garantojmë kërpin industrial cilësor.

blej lule cbd gjermani
rritje-70x70 (1)

100% natyre

Nëpërmjet kontrolleve të vazhdueshme të cilësisë, ne garantojmë cilësi të lartë të produkteve tona kultivim i kontrolluar pa pesticide.

blej lule cbd gjermani

#1 Marka CBD

Me Franky's CBD ju po bëni diçka të mirë për trupin tuaj dhe siguroni relaksim të përsosur.

Dizajn pa titull
Marka juaj për CBD cilësore

Cilat janë efektet pozitive të luleve CBD në trup

Tashmë janë identifikuar më shumë se 20 përfitime të mundshme shëndetësore, të cilat lehtësojnë problemet dhe sëmundjet jo vetëm fizike, por edhe mendore.

Lulet CBD ia detyrojnë suksesin e tyre efekteve pozitive të tilla si ulja e ankthit, sulmet e panikut dhe depresioni.

 

Bleni lule CBD në Gjermani - Franky's Farm CBD lule dhe barërat e këqija

Cilësi me një prekje dashurie

Best Seller i Muajit

me cilësi të lartë

Franky's Farm CBD nuk është thjesht çdo CBD, është pikërisht ajo që ju nevojitet për ta mbyllur ditën tuaj me një buzëqeshje.

Aksesorë të ëmbël

Një epokë e re ka filluar

323-3230458_icon-handmade-baby-hand-vector_clipped_rev_1

Lule me cilësi premium të rritura me dashuri dhe pasion për t'ju kënaqur.

aromë

Aroma e mahnitshme

Franky's Farm jep 100% për të mbajtur aromën e produkteve të saj me cilësi të lartë. Kjo është mënyra e vetme që ne mund t'ju bëjmë të lumtur.

blej lule cbd

Pamje e pagabueshme

Çdo produkt është një vepër arti në vetvete. Paketimi dhe dizajni i zbukuruar është vetëm qershia në majë të një gjigande gjigante.

blej lule cbd

Çmime të drejta

Çmimet e drejta luajnë një rol të madh për ne. Edhe nëse cilësia ka çmimin e saj, në Franky's ju merrni vetëm më të mirën për paratë tuaja.

Dizajni pa titull (25)
blej lule cbd gjermani

Menaxhimi i cilësisë

Një ekip ekspertësh të kualifikuar CBD sigurojnë që çdo syth të jetë i një standardi të lartë.

cbd (1)

Ndikim i matshëm

Përveç aromës fantastike të produkteve tona, jemi të sigurt se do të jeni të kënaqur me efektin e matshëm.

Bleni lule cbd në Gjermani

Më e mira e natyrës

Franky's Farm gjithmonë përpiqet të japë 100% dhe për këtë arsye jep vetëm më të mirën e natyrës.

Sanduiçe të kuqe dhe të verdha _ Oferta në restorant Deli _ Promo dhe dërgesa në Facebook Video(4)
garanci e cilësisë

Pse Franky's Farm?

Franky's Farm jo vetëm që qëndron për çmime të drejta dhe shërbim të mirë, por edhe për cilësi premium që mund të matet dukshëm. Të gjitha lulet CBD vijnë nga kultivimi i kontrolluar i brendshëm dhe kontrollohen nga menaxhmenti i cilësisë përpara shitjes për të siguruar cilësinë më të mirë të mundshme.

6000 +

Klientë të rregullt të kënaqur në të gjithë Evropën

200 +

Pikat e shitjes ne te gjithe Gjermanine

10/10

Kur bëhet fjalë për cilësinë e luleve tona CBD

100%

Garanci për shërbimin tonë

Çfarë thonë klientët tanë?

Qoftë në dyqanet tona origjinale apo online, klienti është i pari!

Pyetje mbi pyetje

Blog CBD

Blogging
Gjithçka që duhet të dini për CBD!
garanci e cilësisë

Si vaji CBD mund të ndikojë pozitivisht në shëndet

Kanabidioli është një substancë që nxirret nga bima e kërpit dhe, si të gjithë kanabinoidet, është kryesisht në formën e acidit (karboksilik).

Metoda më e zakonshme e marrjes së përbërësit aktiv është dekarboksilimi, ku ngrohja shkakton ndarjen e një atomi të dioksidit të karbonit, duke liruar përbërësin aktiv dhe duke e bërë atë gati për të hyrë në fuqi.

Pra, kushdo që ka bërë çaj CBD ose ka pjekur me CBD ka dekarboksiluar lulet e tyre CBD në një moment.

Mund të mësoni më shumë rreth barërave të këqija CBD këtu

Dallimi me THC

Sigurisht, ndryshimi më i madh është se CBD është jo psikoaktive. Pra, ndryshe nga THC, nuk ju bën të lartë ose nuk shkakton ndonjë ndërgjegje tjetër të ndryshuar. Përveç kësaj, nuk shkakton varësi.

Për më tepër, CBD dhe THC janë antagonistë, që do të thotë se njëri mund të anulojë efektet dhe efektet anësore të tjetrit.

Provoni lulet tona të kërpit CBD dhe shikoni vetë!

Blini lulet cbd të Franky
Blini lulet cbd të Franky

LAJME CBD

CBD ÖL

LULE CBD